Stav:zadaný-už jsme měli i svatbu ale pšt
Sport:fotbal,florbal,hokejbal,volejbal a hlavně moto
Koníčky:kutení na dílně,modely ze dřeva
Práce:zatím studuji-Operátor dřevařské a nábytkářské výroby(čtyř letej truhlář)

No jak to všechno začalo ;-)

Myslím, že jsem začínal na motorce, na které začínalo strašně moc mladých kluků jako jsem já. Hádejte, jaký je to stroj :) Je to Jawa 50 "fichtl". Bylo mi  8 let, když jsem poprvé jel sám na motorce. Ve 12 mi už pionýr nestačil, tak jsem osedlal silnější motor, neboli Jawu 175 kejvačku. Už odmala se mi líbily terénní motorky a jezdil jsem s tátou po závodech. Takže kejvačka podstoupila hodně změn, např. terénní blatník a poté i jiné vidle.
Když táta viděl, jaký jsem bez mozek tak se začal bát, protože motorka nebrzdila, netlumila a sem tam ani nejela :-D. Takže podstoupil krok - koupit pořádnou motorku. Tak jsme na podzim na začátku mé 9. třídy koupily Kawasaki kx 85 s velkýma kolama. Na jaře se mi tato motorka zdála slabá ale snažil jsem se co nejčastěji trénovat. Poté přišel můj první zásadní krok, a to hobby závod. S trochou štěstí jsem ho ve třídě do 85 vyhrál:-D! A následovalo pár dalších závodů. Ale rostl jsem, takže jsme serozhodli, že si na podzim pořídím 125!

Naskytlo se závodní enduro Husqvarna 125wr. Přivezli jsme ji večer a druhý den jsem jel závod :D! Po zimním odpočinku, zařízení licence endura a zařazení se do teamu (Zruč nad Sázavou). Bylo přede mnou první enduro, a to v Polsku. Nedojel jsem ani první kolo a tlačil jsem 7km zadřenou motorku do depa :( Ale to mě neodradilo. Následující závody jsem dojel, až na to, že jsem potom chodil 14 dní o berlích. Poté jsem startoval na dalších hobby závodech, ale často mě zklamala motorka. Byli jsme nuceni sehnat jinou... Taky se tak uskutečnilo... První a moje nejúspěšnější závody byly Bohdalovice 2007! 17. a 15. místo v PČ E1 :-)...Teď sháním sponzory a trénuji v posilce abych dosáhl lepších výsledku...už se těším na sezónu 2008 :-D

Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek